APAP Extra tabletki powlekane 100mg + 65mg

APAP Extra tabletki powlekane 100mg + 65mg - 10 tabletek

USP Zdrowie

Nowe

Paracetamolum 100mg + Coffeinum 65mg

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera jako substancje czynne paracetamol i kofeinę. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa umiarkowanie pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy.

APAP Extra służy do doraźnego łagodzenia dolegliwości bólowych.

Więcej szczegółów

APAP Extra zwalcza nawet silny ból, ponieważ zawiera w swoim składzie dodatkowy aktywator, który wzmacnia działanie przeciwbólowe aż o 40%.

  • może być przyjmowany nawet na czczo
  • może być stosowany przy alergii
  • może być przyjmowany przez osoby z nadcisnieniem tętniczym

Wskazania

APAP Extra to połączenie dwóch składników aktywnych: paracetamolu i kofeiny. Paracetamol to sprawdzona substancja przeciwbólowa, a kofeina wzmacnia działanie paracetamolu i przyspiesza początek jego działania. Dodatkowo zmniejsza uczucie zmęczenia.

APAP Extra zwalcza:

  • bóle głowy
  • migrenowe bóle głowy
  • gorączkę
  • bóle zębów
  • objawy przeziębienia
  • bóle mięśni
  • nerwobóle
  • bóle kostno-stawowe
  • bóle pleców
  • bóle menstruacyjne

Dawkowanie

WiekMaksymalna dawka dobowa
12+8 tabletek
18+8 tabletek

Należy przestrzegać co najmniej 4-godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami

Stosować powyżej 12. roku życia

Uwaga! Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu

Należy zasięgnąć opinii lekarza, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.

Opakowanie10, 24 lub 50 tabletek
PostaćTabletki
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

APAP Extra tabletki powlekane 100mg + 65mg - 10 tabletek

APAP Extra tabletki powlekane 100mg + 65mg - 10 tabletek

Paracetamolum 100mg + Coffeinum 65mg

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera jako substancje czynne paracetamol i kofeinę. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa umiarkowanie pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy.

APAP Extra służy do doraźnego łagodzenia dolegliwości bólowych.

Write a review

Accept Site use cookies