APAP Noc 500mg + 25mg tabletki powlekane

APAP Noc 500mg + 25mg - 6 tabletek powlekanych

USP Zdrowie

Nowe

500 mg + 25 mg
Paracetamolum + Diphenhydramini hydrochloridum

APAP Noc to lek, który zawiera sprawdzoną substancję przeciwbólową - paracetamol oraz difenhydraminę, dzięki czemu zwalcza ból, ułatwiając zasypianie.

Więcej szczegółów

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Nie ma punktów za ten produkt.


APAP Noc to lek, który zawiera sprawdzoną substancję przeciwbólową - paracetamol oraz difenhydraminę, dzięki czemu zwalcza ból, ułatwiając zasypianie.

  • nie uzależnia
  • działanie nasenne utrzymuje się od 4 do 6 godzin

Wskazania

Stosuje się go w krótkotrwałym leczeniu bólu, któremu mogą towarzyszyć trudności z zasypianiem. Przynosi ulgę, ułatwiając spokojny sen i zwalczając różne rodzaje bólu:

  • gorączkę
  • bóle głowy
  • migrenowe bóle głowy
  • bóle zębów
  • bóle związane z przeziębieniem i grypą
  • nerwobóle
  • bóle kostno-stawowe
  • bóle mięśni
  • bóle menstruacyjne

Dawkowanie

WiekLiczba tabletekKiedy
12+230 min 
przed snem

Lek należy przyjmować wyłącznie przed snem

Stosować powyżej 12. roku życia

Uwaga! Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu

Przy stosowaniu leku APAP Noc z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać łącznej dawki 4 g paracetamolu w ciągu doby.

Opakowanie6, 24 lub 50 tabletek
PostaćTabletki
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

APAP Noc 500mg + 25mg - 6 tabletek powlekanych

APAP Noc 500mg + 25mg - 6 tabletek powlekanych

500 mg + 25 mg
Paracetamolum + Diphenhydramini hydrochloridum

APAP Noc to lek, który zawiera sprawdzoną substancję przeciwbólową - paracetamol oraz difenhydraminę, dzięki czemu zwalcza ból, ułatwiając zasypianie.

Write a review

Accept Site use cookies