Aspirin Complex - 10 saszetek

Aspirin Complex - 10 saszetek

Bayer

Nowe

Aspirin® Complex to kompleksowa terapia w walce z uporczywymi objawami przeziębienia.

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Więcej szczegółów

£ 7.54

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości £ 0.14.


Aspirin® Complex jest stosowana w leczeniu objawowym kataru, gorączki i bólu związanych z przeziębieniem. Unikalna na rynku kompozycja składników: kwasu acetylosalicylowego oraz pseudoefedryny, które zapewniają szybką ulgę w przypadku pojawienia się najbardziej uciążliwych, nasilonych symptomów przeziębienia.

Aspirin® Complex ma unikalny na rynku skład:
Kwas acetylosalicylowy + pseudoefedryna
- działa przeciwzapalnie
- obkurcza śluzówkę
- obniża gorączkę
- zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa
- działa przeciwbólowo
- udrożnia nos, ułatwia oddychanie

Aspirin® Complex łączy w sobie dobrze znane i darzone zaufaniem pacjentów właściwości przeciwgorączkowe i przeciwbólowe marki Aspirin® z właściwościami pseudoefedryny polegającymi na zmniejszaniu obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa. Zawartość pseudoefedryny stanowi również o przewadze Aspirin® Complex w stosunku do konkurencji na rynku leków przeciw przeziębieniu. Badania kliniczne wykazują znaczącą przewagę pseudoefedryny nad fenylefryną, która jest w składzie większości leków na przeziębienie na polskim rynku. Pseudoefedryna przewyższa fenylefrynę w skuteczności przy zwalczaniu niedrożności nosa w przebiegu przeziębienia*. Pseudoefedryna okazała się znamiennie skuteczniejsza od fenylefryny pod względem wpływu na drożność nosa i PNF (szczytowej szybkości przepływu powietrza przez jamę nosową)**.

*A placebo-controlled study of the nasal decongestant effect of phenlylephrine and pseudoephedrine in the Vienna Challenge Chamber
** Horak F et al (2009) Ann Allergy Asthma Immunol 102; 116-120

Aspirin® Complex w wygodnej, płynnej formie rozpuszczalnego w wodzie granulatu pomaga uzupełniać poziom płynów, zachęcając dodatkowo przyjemnym pomarańczowym smakiem. Przyrządzanie zawiesiny może odbywać się w wodzie o dowolnej temperaturze, a napój jest natychmiast gotowy do spożycia.

Lek dostępny jest wyłącznie w aptekach w opakowaniach po 10 saszetek. Pojedyncza dawka to 1-2 saszetki, do 6 saszetek na dobę.

Skład:
ASPIRIN® COMPLEX
Jedna saszetka zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny

Aspirin® COMPLEX (Acidum acetylsalicylicum + Pseudoephedrini hydrochloridum), 500 mg + 30 mg, granulat do sporządzania zawiesiny doustnej. Wskazania: Objawowe leczenie kataru, bólu i gorączki związanych z przeziębieniem. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na pseudoefedrynę, kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy; skaza krwotoczna; ciąża; karmienie piersią; ciężka niewydolność wątroby; ciężka niewydolność nerek; ciężka niekontrolowana niewydolność serca; w połączeniu z metotreksatem w dawkach 15 mg/tydzień lub większych; ciężkie nadciśnienie tętnicze; ciężka choroba wieńcowa; jednoczesne stosowanie leków z grupy inhibitorów monoaminooksydazy.

Opakowanie10 saszetek
PostaćProszek
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

Aspirin Complex - 10 saszetek

Aspirin Complex - 10 saszetek

Aspirin® Complex to kompleksowa terapia w walce z uporczywymi objawami przeziębienia.

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Write a review

Accept Site use cookies