Antygrypin - 10 tabletek musujących

Antygrypin - 10 tabletek musujących

Zdrovit

Nowe

AntyGrypin

Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbinum + Coffeinum (500 mg + 150 mg + 50 mg)

Gorączka, ból głowy, bóle mięśni i stawów

Więcej szczegółów

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Nie ma punktów za ten produkt.


Dawkowanie:

Dorośli: 1 do 2 tabletek jednorazowo lub kilka razy na dobę ( nie więcej niż 5 tabletek na dobę).

Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w szklance wody. Lek należy zażywać po posiłku.

Podawanie doustne.

 

 

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 250C.

Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza- OTC.

Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. 

 

Wskazania: krótkotrwałe leczenie objawów występujących w przebiegu przeziębienia lub grypy takich jak gorączka, ból głowy, bóle mięśni i stawów.

1 tabletka zawiera: kwas acetylosalicylowy 500 mg, kwas askorbowy (witamina C) 150 mg, kofeina 50 mg.

Substancje pomocnicze: sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sorbitol, skrobia kukurydziana, powidon, sodu cyklaminian, sacharyna sodowa, substancja poprawiająca smak i zapach cytrynowa, zółcień chinolinowa (E104).


PostaćTabletki musujące
Opakowanie10 tabletek
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

Antygrypin - 10 tabletek musujących

Antygrypin - 10 tabletek musujących

AntyGrypin

Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbinum + Coffeinum (500 mg + 150 mg + 50 mg)

Gorączka, ból głowy, bóle mięśni i stawów

Write a review

Accept Site use cookies