Cerugrip - 20 tabletek powlekanych

Cerugrip - 20 tabletek powlekanych

Polfarmex

Nowe

Produkt leczniczy działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwkaszlowo, przywraca drożność przewodów nosowych i ujść zatok przynosowych.

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Więcej szczegółów

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości £ 0.06.


Skład

1 tabletka zawiera:

  • 325 mg paracetamolu (Paracetamolum)
  • 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku (Pseudoephedrini hydrochloridum)
  • 10 mg dekstrometorfanu bromowodorku
  • substancje pomocnicze: Celuloza mikrokrystaliczna, Kwas stearynowy, Krospowidon, Powidon K-25, Krzemionka koloidalna, bezwodna
  • Otoczka: Laktoza jednowodna, Hypromeloza 6cP, Tytanu dwutlenek (E171), Makrogol 6000


Działanie


Produkt leczniczy działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwkaszlowo, przywraca drożność przewodów nosowych i ujść zatok przynosowych.

Wskazania


Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).

Stosowanie


Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: doustnie, 2 tabletki od 3 do 4 razy na dobę. Nie należy stosować dawki większej niż 8 tabletek na dobę (odpowiadającej 2600 mg paracetamolu, 240 mg pseudoefedryny chlorowodorku i 80 mg dekstrometorfanu bromowodorku).
Dzieci w wieku 6 do 12 lat: doustnie, 1 tabletka 3-4 razy na dobę. Nie należy stosować dawki większej niż 4 tabletki na dobę (odpowiadającej 1300 mg paracetamolu, 120 mg pseudoefedryny chlorowodorku i 40 mg dekstrometorfanu bromowodorku).
Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 3 dniach pacjent powinien skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania


Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą

  • Jednoczesne stosowanie innych leków zawierających paracetamol
  • Stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni od zaprzestania ich przyjmowania
  • Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej
  • Ciężka niewydolność nerek lub wątroby
  • Ciężkie nadciśnienie tętnicze
  • Choroba niedokrwienna serca
  • Choroba alkoholowa
  • Astma oskrzelowa

Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Przechowywanie


Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem

PostaćTabletki powlekane
Opakowanie20 tabletek
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

Cerugrip - 20 tabletek powlekanych

Cerugrip - 20 tabletek powlekanych

Produkt leczniczy działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwkaszlowo, przywraca drożność przewodów nosowych i ujść zatok przynosowych.

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Write a review

Accept Site use cookies