Febrisan - 12 tabletek powlekanych

Febrisan - 12 tabletek powlekanych

Takeda

Nowe

Febrisan® to nowoczesny preparat na objawy przeziębienia i grypy, w wygodnych do połknięcia tabletkach.

Więcej szczegółów

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Nie ma punktów za ten produkt.


Skład

1 tabletka zawiera: paracetamol 500 mg, kofeina 25 mg oraz fenylefryna 5 mg.


Wskazania i działanie

  • Alternatywa dla dotychczas polecanych preparatów do leczenia objawów przeziębienia i grypy.
  • Mocne strony FEBRISAN TABS : odpowiednio wysoka dawka paracetamolu – 500 mg - zapewnia skuteczność działania; kofeina wzmacnia  działanie przeciwbólowe paracetamolu; nie wykazuje działania sedatywnego – nie jest przeciwwskazaniem do prowadzenia samocodu podczas kuracji (w przeciwieństwie do  preparatów zawierających fenyraminę czy dekstrometorfan); nie podrażnia żółądka; opakowanie posiada oznakowanie dla osób niewidzących. FEBRISAN TABS – szybki i skuteczny.
  • Zwalcza uciążliwe objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar oraz obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Skuteczna i bezpieczna dawka uderzeniowa – 2 tabletki na początku leczenia !
  • Paracetamol - szeroko znana i powszechnie stosowana substancja czynna o sprawdzonym działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skutecznie usuwa bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu, np. bóle gardła, głowy, mięśni, a także szybko obniża gorączkę. Jest substancja od lat stosowaną w leczeniu gorączki u dzieci. Nie powoduje uszkodzeń błony śluzowej przewodu pokarmowego.
  • Kofeina – zwiększa działanie przeciwbólowe paracetamolu. Znosi uczucie zmęczenia umysłowego i fizycznego.
  • Fenylefryna – udrożnia przewody nosowe. Działa obkurczająco na naczynia obwodowe, zmniejszając obrzek błon śluzowych w stanach zapalnych na tle infekcyjnym i alergicznym.
Opakowanie12 tabletek powlekanych
PostaćTabletki powlekane
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

Febrisan - 12 tabletek powlekanych

Febrisan - 12 tabletek powlekanych

Febrisan® to nowoczesny preparat na objawy przeziębienia i grypy, w wygodnych do połknięcia tabletkach.

Write a review

Accept Site use cookies