Apap przeziębienie caps - 8 kapsułek

Apap przeziębienie caps - 8 kapsułek

USP Zdrowie

Discontinued

APAP Przeziębienie CAPS to lek w kapsułkach zwalczający nasilające się objawy przeziębienia i grypy: redukuje gorączkę, udrażnia nos i zatoki przynosowe, likwiduje katar, uśmierza ból głowy oraz bóle mięśniowe i bóle kostno-stawowe.

Więcej szczegółów

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości £ 0.04.


Skład

  • Substancje czynne: paracetamol 500mg, chlorowodorek fenylefryny 6,1mg.
  • Pozostałe składniki: skrobia kukurydziana, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, talk; wieczko: żelatyna, erytrozyna (E127), tytanu dwutlenek (E171), indygokarmin (E132); korpus: żelatyna, indygokarmin (E132).


Działanie

APAP Przeziębienie CAPS to lek w kapsułkach zwalczający nasilające się objawy przeziębienia i grypy: zmniejsza gorączkę, uśmierza ból głowy, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe, udrażnia nos i likwiduje katar.

Wskazania

Lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy:

  • gorączka
  • ból (głowy, mięśni)
  • katar
  • niedrożność zatok przynosowych


Stosowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: doustnie od 1 do 2 kapsułek, 3-4 razy na dobę. Nie należy stosować więcej niż 8 kapsułek na dobę

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.Nie stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Paracetamol nasila działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Stosowany z inhibitorami MAO może wywołać stany pobudzenia i wysoką gorączkę. Równoczesne stosowanie z lekami przeciwpadaczkowymi, nasennymi, rifampicyną oraz alkoholem zwiększa ryzyko uszkodzenia wątroby.

PostaćKapsułki
Opakowanie8 kapsułek
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

Apap przeziębienie caps - 8 kapsułek

Apap przeziębienie caps - 8 kapsułek

APAP Przeziębienie CAPS to lek w kapsułkach zwalczający nasilające się objawy przeziębienia i grypy: redukuje gorączkę, udrażnia nos i zatoki przynosowe, likwiduje katar, uśmierza ból głowy oraz bóle mięśniowe i bóle kostno-stawowe.

Write a review

Accept Site use cookies