Gripex hotactiv - 12 saszetek

Gripex hotactiv - 12 saszetek

USP Zdrowie

Nowe

GRIPEX HotActiv – kuracja na przeziębienie i grypę w saszetkach. Lek w składzie zawiera 3 substancje aktywne. Paraletamol (650mg), chlorowodorek fenylefryny (10mg) i witamine C (50mg) oraz substancje pomocnicze.

Więcej szczegółów

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości £ 0.10.


Paracetamol działa przeciwgorączkowo, uśmierza bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe. Fenylefryna działa obkurczająco na blony śluzowe nosa, dzięki czemu zwalcza katar i ułatwia oddychanie. Witamina C wzmacnia układ odpornosciowy organizmu.

Lek przyjmuje się w postaci gorącego napoju spożądzonego z zawartości saszetki prepartau oraz gorącej wody.

-W okresie przyjmowania leku nie należy pić alkoholu,

- nie stosowac w czasie ciązy i karmienia piersią,

-lek może zmniejszać zdolność koncentracji i upośledzać czas reakcji.

Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka, w razie konieczności dawkę powtarzać nie częściej niż co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Lek jest proszkiem do sporządzania roztworu doustnego, pakowanym w saszetki.

PostaćProszek
Opakowanie12 saszetek
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

Gripex hotactiv - 12 saszetek

Gripex hotactiv - 12 saszetek

GRIPEX HotActiv – kuracja na przeziębienie i grypę w saszetkach. Lek w składzie zawiera 3 substancje aktywne. Paraletamol (650mg), chlorowodorek fenylefryny (10mg) i witamine C (50mg) oraz substancje pomocnicze.

Write a review

Accept Site use cookies