GRIPEX CONTROL - 12 tabletek powlekanych

GRIPEX CONTROL - 12 tabletek powlekanych

USP Zdrowie

Nowe

GRIPEX CONTROL lek zawierający w swoim składzie 500 mg paracetamolu i 50mg kofeiny, w formie tabletek przyjmowanych doustnie. Preparat, który szyko i skutecznie łagodzi pierwsze objawy grypy i przeziębienia.

Więcej szczegółów

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Nie ma punktów za ten produkt.


Dzięki zawartości paracetamolu zwalcza bóle głowy, przynosi ulgę w bólu gardła, bólu mięśni, bólów kostno-stawowych oraz gorączki i stanu podgorączkowego. Dodatkowowo zawarta w leku kofeina – przyspiesza i nasila jego działanie paracetamolu oraz delikatnie pobudza organizm. Kofeina zwalcza objawy ogólnego rozbicia, poprawia koordynację, zdolność kojarzenia oraz usuwa zmęczenie.

- Lek może być przyjmowany niezależnie od posiłków,

- działanie Gripex Control nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów,

- leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol i kofeinę,

- nie należy podawać dzieciom do 12 roku życia,

- nie zaleca się stosowania leku w czasie I trymestru ciąży i w okresie karmirnia piersią. Przyjmowanie leku w czasie II i III trymestru ciązy należy skonsultować z lekarzem.

 

Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 lub 2 tabletki od 4 do 6 godzin. Nie mależy przekraczać dawki 8 tabletek na dobę.

PostaćTabletki
Opakowanie12 tabletek
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

GRIPEX CONTROL - 12 tabletek powlekanych

GRIPEX CONTROL - 12 tabletek powlekanych

GRIPEX CONTROL lek zawierający w swoim składzie 500 mg paracetamolu i 50mg kofeiny, w formie tabletek przyjmowanych doustnie. Preparat, który szyko i skutecznie łagodzi pierwsze objawy grypy i przeziębienia.

Write a review

Accept Site use cookies