Gripex max - 10 tabletek powlekanych

Gripex max - 20 tabletek powlekanych

USP Zdrowie

Nowe

GRIPEX MAX to lek złożony. W swoim składzie zawiera trzy substancje czynne: paracetamol(500mg), pseudoefedrynę (30mg) i dekstrometorfan (15mg). Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo a pseudoefedryna przywraca drożność nosa.

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Więcej szczegółów

£ 6.98

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości £ 0.12.


Wskazaniem do stosowania leku Gripex Max jest krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, katar, suchy kaszel.

- Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

- Nie należy stosować leku w czasie ciąży oraz okresu karmienia piersią.

- Leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierajacymi paracetamol.

-Przyjmując Gripex Max należy zachować ostrożność w trakcie prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

- W czasie przyjmowania leku Gripex® Max nie należy spożywać alkoholu.

Dawkowanie:

Gripex Max należy stosować doustnie. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: od 1 do 2 tabletek, 3-4 razy na dobę. Nie należy stosować więcej niż 8 tabletek na dobę.

Opakowanie20 tabletek
PostaćTabletki
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

Gripex max - 20 tabletek powlekanych

Gripex max - 20 tabletek powlekanych

GRIPEX MAX to lek złożony. W swoim składzie zawiera trzy substancje czynne: paracetamol(500mg), pseudoefedrynę (30mg) i dekstrometorfan (15mg). Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo a pseudoefedryna przywraca drożność nosa.

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Write a review

Accept Site use cookies