Gripex - 12 tabletek powlekanych

Gripex - 12 tabletek powlekanych

USP Zdrowie

Discontinued

GRIPEX to lek który działa kompleksowo zwalczając objawy przeziębienia i grypy. Preparat w swoim składzie zawiera 3 substancje czynne : paracetamol (350mg) , pseudoefedrynę (30mg) oraz dekstrometaforan (10mg).

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Więcej szczegółów

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości £ 0.06.


-Paracetamol zwalcza bóle związane z występowaniem infekcji, bóle głowy, gardła, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe. Zwalcza gorączkę.

- Dekstrometaforan łagodzi objawy związane z występowaniem suchego kaszlu.

-Pseudoefedryna udrażnia nos i zatki, hamuję katar i ułatwia oddychanie. Zmniejsza obrzęk śluzówki nosa.

Lek należy przyjmować dosutnie, można stosować niezależnie od posiłków. Gripex nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Preparat może być stosowany u dzieci powyżej 6 roku życia.

W czasie stosowania leku Gripex należy zachować ostrożność odczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.

Leka należy przyjmować doustnie. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:

od 1 do 2 tabletek, 3-4 razy na dobę. Nie należy stosować więcej niż 8 tabletek na dobę.

Dzieci w wieku 6 do 12 lat:

1 tabletka 3-4 razy na dobę. Nie należy stosować dawki większej niż 4 tabletki na dobę.

Opakowanie12 tabletek
PostaćTabletki
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

Gripex - 12 tabletek powlekanych

Gripex - 12 tabletek powlekanych

GRIPEX to lek który działa kompleksowo zwalczając objawy przeziębienia i grypy. Preparat w swoim składzie zawiera 3 substancje czynne : paracetamol (350mg) , pseudoefedrynę (30mg) oraz dekstrometaforan (10mg).

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Write a review

Accept Site use cookies