Grypolek - 12 tabletek powlekanych

Grypolek - 12 tabletek powlekanych

Valeant

Discontinued

Dzięki UNIKATOWEMU składowi:

  • łagodzi objawy przeziębienia i grypy
  • działa na kaszel suchy i mokry
  • zwalcza bóle głowy, mięśni i gardła

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Więcej szczegółów

Wysyłka na cały świat

Szybka dostawa

Gwarantowane bezpieczeństwo

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości £ 0.04.


Skład

1 tabletka powlekana zawiera: 325 mg paracetamolu (Paracetamolum), 200 mg gwajfenezyny (Guaifenesinum), 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny (Pseudoephedrini hydrochloridum), 15 mg bromowodoru dekstrometorfanu (Dextromethorpani hydrobromidum).

Wskazania


Ogólny stan przeziębienia, bóle głowy i mięśni, gorączka, ból gardła, nieżyt nosa, kaszel spowodowany przeziębieniem.

P
rzeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Dzieci do lat 6. Nadciśnienie, choroby serca, cukrzyca, nadczynność tarczycy, utrudnione oddawanie moczu związane z chorobami prostaty, ciężka niewydolność nerek i wątroby, niedokrwistość. Jednoczesne stosowanie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Stosowanie leków przeciwdepresyjnych, zawierających inhibitor monoaminooksydazy lub środków przeciw chorobie Parkinsona. Nie należy stosować preparatu przez okres dwóch tygodni po zaprzestaniu zażywania inhibitorów monoaminooksydazy.

PostaćTabletki powlekane
Opakowanie12 tabletek
PrzechowywanieTemperatura pokojowa

No customer comments for the moment.

Write a review

Grypolek - 12 tabletek powlekanych

Grypolek - 12 tabletek powlekanych

Dzięki UNIKATOWEMU składowi:

  • łagodzi objawy przeziębienia i grypy
  • działa na kaszel suchy i mokry
  • zwalcza bóle głowy, mięśni i gardła

Zawiera pseudoedereynę. Maksymalnie 2 szt na zamówienie.

Write a review

Accept Site use cookies